Casino Peaches

Casino Peaches Bonus

Bij Casino Peaches krijgt u een welkomstbonus met 100% match tot €1.000 en 20 casino peaches free spins bij uw eerste registratie.

100% matchMaximale bonus €1.00020 gratis spins

Casino Peaches: overzicht van alle bonussen en promoties

Ontdek het volledige aanbod aan promoties, van de casino peaches no deposit bonus tot wekelijkse reload-acties en gratis spins.

Veel spelers zoeken specifiek naar een casino peaches no deposit optie om het platform vrijblijvend te testen. Een populaire manier om gratis te spelen is de casino peaches no deposit bonus, die regelmatig beschikbaar is voor nieuwe gebruikers. Soms heeft u hiervoor speciale casino peaches no deposit bonus codes nodig om de actie handmatig te activeren via uw account. Met een peaches casino no deposit bonus ontdekt u onze populairste gokkasten zonder direct eigen geld in te zetten.

Naast de welkomstbonus kunt u wekelijks profiteren van casino peaches free spins op geselecteerde gokkasten. Daarnaast zijn er op maandag, woensdag en vrijdag aantrekkelijke reloadbonussen beschikbaar.

• Maandagactie: 25% match tot € 250 bij een minimale storting van € 20.

• Woensdagactie: 40% match tot € 100 bij een minimale storting van € 20.

• Vrijdagactie: 50% match tot € 200 inclusief 50 extra casino peaches free spins.

Bij al deze reloadacties geldt een rondspeelvereiste van 40x voordat winsten kunnen worden uitbetaald.

In uw account kunt u tevens een Mystery bonus ontvangen. Deze bonus verschijnt onverwacht bij uw beloningen en kan bestaan uit cash, extra casino peaches free spins of een exclusieve peaches casino no deposit bonus. Voor de Mystery bonus geldt een minimale storting van € 20 en een rondspeelvereiste van 40x.

Het begrip casino peaches no deposit staat voor alle acties waarbij u geen eigen storting hoeft te doen. Houd er rekening mee dat voor sommige exclusieve promoties unieke casino peaches no deposit bonus codes ingevoerd moeten worden. Zelfs als er op dit moment geen actieve peaches casino no deposit bonus klaarstaat, kunt u alsnog rekenen op royale deposit-bonussen.

Het welkomstpakket is verdeeld over drie stortingen:

1. Eerste storting: 100% bonus tot € 250 (inclusief casino peaches free spins).

2. Tweede storting: 50% bonus tot € 250 bij een minimale storting van € 20.

3. Derde storting: 100% bonus tot € 500 bij een minimale storting van € 20.

Voor de meeste standaard stortingsbonussen is geen promocode nodig. Bonussen worden voornamelijk vrijgespeeld op gokkasten. Controleer altijd de bonusvoorwaarden en welke spellen meetellen voor het rondspelen voordat u een uitbetaling aanvraagt.

ActieAanbodVoorwaarden
Herlaad maandag25% tot 250 euroMinimale storting €20 · Inzetvereiste x40 · maandag
Herlaad woensdag40% tot 100 euroMinimale storting €20 · Inzetvereiste x40 · woensdag
Herlaad vrijdag50% tot 200 euroMinimale storting €20 · Inzetvereiste x40 · vrijdag
Mysteriebonusfree spins of bonusgeldMinimale storting €20 · Inzetvereiste x40
1E STORTING100%Minimale storting €20 · Inzetvereiste x40 · Alle spellen behalve geselecteerde spellen
2e storting50%Minimale storting €20 · Inzetvereiste x40
3e storting100%Minimale storting €20 · Inzetvereiste x40
maandagen35%Minimale storting €20 · Inzetvereiste x40
woensdagen40%Minimale storting €30 · Inzetvereiste x40
Weekenden20%Minimale storting €20 · Inzetvereiste x40
Welkomstbonus Casino200 gratis spins
Gratis spins welkomstpakket100 gratis spins
Sportweddenschappen welkomstbonustot €50

Casino Peaches: welkomstpakket voor nieuwe spelers

Het welkomstpakket is verdeeld over uw eerste 3 stortingen. Een minimale storting van € 20 geldt voor alle reguliere betaalmethoden. Daarnaast ontvangen nieuwe spelers direct bij hun start extra casino peaches free spins op topgokkasten.

  • Aanbod100% tot € 1.000
  • Maximale bonus€1.000
  • Gratis spins20
  • Stortingen in het pakket3
  • Minimale storting€20 · De minimale storting ligt op 20 euro ongeacht de betaalmethode die je uitkiest.
  • Inzetvereistex40
  • Geldig7 dagen
Bijdrage van spellen%
eerste storting100%
tweede storting50%
derde storting100%
1e storting100%
2e storting50%
3e storting100%

Wekelijkse Cashback bij Casino Peaches

Nieuw bij Casino Peaches is onze automatische wekelijkse cashback op netto verliezen:

  • Verliezen tot € 250: 2,5% cashback
  • Verliezen tussen € 250 en € 750: 5% cashback
  • Verliezen vanaf € 750: 10% cashback

Elke maandag wordt de cashback berekend over de verliezen van de afgelopen week. Het bedrag wordt uitgekeerd als echt geld zonder rondspeelvoorwaarden.

  • 10% Wekelijkse Cashback10% · €1.000 · Elke donderdag · Bij een verlies tot 250 euro krijg je bijvoorbeeld 2,5% cashback terug. Verlies je tussen de 250 en 750 euro? Dan heb je recht op 5% cashback. Bij verliezen boven de 750 euro krijg je 10% cashback terug. · tot 10% en 1.000 euro · €20
  • donderdagen€20 · 40
  • Live Casino Bonus€40

Veelgestelde vragen over bonussen

Wat is de maximale bonus bij het welkomstaanbod?

De maximale totale bonus van het welkomstpakket bedraagt € 1.000.

Biedt het platform ook een casino peaches no deposit bonus aan?

Ja, via tijdelijke promoties of de Mystery bonus kunt u een casino peaches no deposit bonus of gratis spins ontvangen zonder dat u direct hoeft te storten.

Hoe ontvang ik casino peaches free spins?

U ontvangt casino peaches free spins als onderdeel van het welkomstpakket, via de vrijdag-reloadbonus of als verrassing in de Mystery bonus.

Voor hoeveel stortingen geldt het welkomstaanbod?

Het welkomstaanbod is verdeeld over uw eerste 3 stortingen bij een minimale inleg van € 20 per keer.

Bijgewerkt op